TK NERIDÉ

Sophie Dvořáková vyhrála přebor starších žákyň

30. 7. 2023

Roli nejvýše nasazené hráčky a největší favoritky na přeboru starších žákyň v Neratovicích naprosto přesvědčivě splnila Sophie Dvořáková. Ve čtyřiačtyřicetičlenném startovním poli nenašla přemožitelku, ale ani opravdovou soupeřku a po zisku titulu si zasloužila postup na republikový šampionát. V prvním kole nadělila dva kanáry Sýkorové, ve druhém vyřadila Slavíkovou 6:3, 6:1, v dalším zápase soupeřka k utkání nenastoupila. V semifinále si snadno výsledkem dvakrát 6:2 poradila také s Benetkovou a ve finále deklasovala Pírkovou, které povolila uhrát jedinou hru.

Se spoluhráčkou Barborou Fialovou vybojovaly, znovu naprosto přesvědčivě, také titul ve čtyřhře, Sophie tak mohla slavit zasloužený double!

Sophie potvrdila skvělou formu také na mezinárodním turnaji Tennis Europe U14 v Rakovníku, vybojovala semifinálovou účast. V prvním kole porazila Nicol Kovár 6:3, 6:0, ve druhém Polku Matusucuykovou dvakrát 6:1 a ve čtvrtfinále Lauru Chlumskou 6:3, 7:5, což se dá považovat za velký úspěch. Nestačila až na Kateřinou Zajíčkovou. Se svou přemožitelkou, která shodou okolností také vyrůstala v našem klubu, pak dosáhli na stříbrné medaile ze čtyřhry.

Sophii gratulujeme ke skvělému startu do letní sezóny!