TK NERIDÉ

Skvělí dorostenci pátí na MČR

5. 1. 2021

Nádherného úspěchu dosáhli naši dorostenci na právě skončeném republikovém šampionátu družstev dorostu, který se konal na Spartě. I přesto, že jsme startovali už v předkole, se nám podařilo vybojovat krásné páté místo. Jsme moc rádi, že nás reprezentovali vlastní odchovanci a jediným „hostem“ byl Honza Příhoda, který ale trénuje jen u nás a reprezentuje spřátelený Český Brod.

V předkole nás čekal nevyzpytatelný tým Severočeské tenisové. Po singlech jsme vedli 4:2 a další dva body jsme přidali ve čtyřhrách. Výhrou 6:3 jsme si zajistili postup do čtvrtfinále. V něm nám los přisoudil Agrofert Prostějov, který byl papírově o úroveň výš. Prohráli jsme sice 1:8, ale hned čtyři utkání jsme ztratili až v rozhodující sadě. Utkání bylo zápasově velmi vyrovnané. 

V bojích o umístění jsme porazili TK na Dolině 5:1 a v boji o páté místo možná trochu překvapivě, ale o to více zaslouženě také 1. ČLTK stejným poměrem 5:1.

V týmu dorostu nás reprezentovali Jan Pučálka, Vojta Burian, Jan Příhoda, Lukáš Hauge, Dominika a Natálie Šalkovy, Kristýna Fantová, Aleš Hrdina. Gratulujeme!

Dorostenecký tým: Jan Pučálka, Vojta Burian, Jan Příhoda, Lukáš Hauge, Dominika a Natálie Šalkovy, Kristýna Fantová, Aleš Hrdina a kapitán Jan Příhoda
Jan Pučálka