TK NERIDÉ

Pecák a Pučálka úspěšní na turnajích A a B

5. 1. 2021

Štěpán Pecák se předvedl velmi dobrými výkony na turnaji kategorie B dospělých v Žiželicích. Postupně přehrál Vojtu Mareše, Tomáše Janise, Kryštofa Kvise, Jiřího Vachtla a ve finále také Karla Veseckého. Po cestě za titulem ztratil pouhý jeden set, a to hned ten první v prvním kole. Štěpán spolu s Petrem Červinkou vyhrál také soutěž čtyřher. 

O týden později na turnaji stejné kategorie v Českých Budějovicích si podobně úspěšně vedl také Jan Pučálka. I on porazil všech šest svých soupeřů a vybojoval titul. Po cestě za zlatem porazil Jana Macha, Lukáše Vejvaru, Matyáše Vencla, Karla Veseckého, Adama Blechu a ve finále Jakuba Jirovského. Honza Pučálka byl s Vojtou Marešem ve finále čtyřhry.

Honza Pučálka se Štepánem Pecákem dosáhli hezkého výsledku také spolu ve čtyřhře na turnaji kategorie A v Mladé Boleslavi, kde po čtyřech výhrách prohráli až ve finále s Nebojsou a Pátým. 

Díky dobrým výsledkům po celou sezónu patří Štěpánovi krásné 37. místo na celostátním žebříčku. O dva roky mladší Jan Pučálka je 55.

Jan Pučálka

Štěpán Pecák